Wizyta przedszkolaków

31 stycznia 2024 r. gościliśmy w naszej szkole przedszkolaki z Ochronki wraz z opiekunami siostrą Adrią i panią Justyną. Dzieci zostały zaproszone na koncert muzyczny przygotowany przez klasę 3a. Zaprezentowane zostały utwory grane na flażoletach. Do wspólnego muzykowania zostały zaproszone przedszkolaki i wspólnie z uczniami wykonali utwór na instrumenty perkusyjne i flażolety. Goście odwiedzili sale lekcyjne i spotkali się ze swoimi starszymi koleżankami i  kolegami. Mieli też okazję poznać panie, które uczą w klasach młodszych. Na koniec spotkania obserwowali turniej tenisa stołowego w sali gimnastycznej oraz zwiedzili bibliotekę szkolną. We wrześniu przedszkolaki staną się uczniami naszej szkoły. Wizyta zakończyła się zaproszeniem na warsztaty plastyczne i wręczeniem słodkiego poczęstunku.

Dorota Trojan