Współpraca z PO

Kolejny wspólny projekt Politechniki Opolskiej z PSP w Chróścicach

3 kwietnia 2023 roku studenci Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej pod opieką dr Ryszarda Marcinowa, przygotowali dla uczniów PSP w Chróścicach dzień pełen wrażeń. W ramach umowy o współpracę kolejny raz uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z wielu atrakcji w obszarze wychowania fizycznego. Biegi na 30 metrów na profesjonalnej bieżni, skoki w dal z miejsca, pchnięcie kulą, czy skoki wzwyż, a wszystko to na terenie Politechniki Opolskiej. Ogromną niespodzianką było spotkanie z legendą sportową, byłym olimpijczykiem, byłym dwukrotnym mistrzem Polski w lekkoatletyce – Panem Januszem Trzepizurem. Kolejny raz chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły mogli skorzystać z różnych form aktywności fizycznej połączonej z atrakcjami.

Zajęcia ze strony Politechniki Opolskiej koordynowała dr Dorota Borzucka. Opiekunami uczniów ze strony PSP w Chróścicach byli nauczyciele w osobach Pani Darii Giewanowicz, Pani Małgorzaty Samson oraz Pana Marcina Kondzieli.

Marcin Kondziela