Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

W dniu 24.10 sfinalizowany został projekt „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem brali udział w akcji, natomiast klasa VI dodatkowo uporządkowała i przygotowała elektrośmieci do odbioru. We wtorek 25.10 uzbierane materiały już wybrały się w podróż do utylizacji. Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy!!

Koordynatorzy

Anna Skrzipietz