Wycieczka wolontariatu

W dniu 31.05.23r. odbyła się wycieczka uczniów ze szkolnego koła wolontariatu na kajaki. Trasa wyjazdu obejmowała tereny Borek oraz Kolanowic. Uczniowie płynęli Małą Panwią aż do Borek. Ale zanim wsiedli do kajaków musieli odbyć rozgrzewkę pod czujnym okiem Reprezentantki Polski w kajakarstwie – pani Agaty Zielińskiej, później krótki instruktaż na temat bezpieczeństwa udzielany przez pana wójta i można zacząć kajakową przygodę. Młodzież stawiła czoło kajakowemu wyzwaniu i pokonała dystans od Kolanowic do Borek. Podsumowaniem wyprawy było ognisko z kiełbaskami. Wycieczkę można uznać za wspaniałą i niezapomnianą przygodę. Dziękujemy również panu wójtowi oraz pani kierownik Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Opolskiej – pani Dorocie Borzuckiej za ubogacenie naszego wyjazdu.

Opiekunowie
Marcin Kondziela