Wystawa biblioteczna

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – wystawa biblioteczna

14 października br.  minęła 96 rocznica pierwszego wydania  „Kubusia Puchatka” Alana A. Milne’ a. Z tej okazji biblioteka szkolna  w Chróścicach przygotowała wystawę w bibliotece nt. historii Kubusia. W poniedziałkowe popołudnie na zajęciach świetlicowych czytano opowieści ze Stumilowego Lasu oraz odbył się konkurs plastyczny na najpiękniejszą kolorowankę sympatycznego misia o małym rozumku. W konkursie plastycznym najpiękniejszą kolorowankę wykonała Paulina Walkiewicz z klasy 2b – I miejsce, II miejsce- Karol Karoń z klasy 2a a tuż za nim III miejsce- Fabian Fila z klasy 2a. Za najpiękniejsze rysunki w konkursie plastycznym, dzieci otrzymały nagrody książkowe. Zorganizowane przedsięwzięcie, to jedno z działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Sabina Lazik-Wodarz