Znamy wyniki konkursu plastycznego „Okładka mojej ulubionej książki”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę wygrał : Dawid Glatki z klasy 2 SP za projekcję okładki pt. „Asiunia” autorstwa Joanny Papuzińskiej. Drugie miejsce zajęli : Marcel Wójcik ( kl. 3 SP)    i Alan Kubicki (kl. 2 SP), trzecie miejsce – Natalia Gwizdała (klasa 3 SP) za okładkę  „Plastusiowy Pamiętnik”. Na wyróżnienie zasłużył także Marek Kokot    (kl. 3SP) za pracę  plastyczną pt. „Koszmarny Karolek” autorstwa Franceski Simon. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy, książki, gry edukacyjne oraz oceny celujące z plastyki. Konkurs plastyczny „Okładka mojej ulubionej książki” , to kolejna inicjatywa Zaczytanej Szkoły- edycja XLII w której nasza szkoła bierze udział.

Koordynator projektu  : Sabina Lazik-Wodarz